Naše centrum

Kromě individuálního přístupu nabízíme i velmi příjemné decentní prostředí. Pomůžeme Vám lépe porozumět vašemu tělu i duši a systematicky se dostat do určeného cíle – do lepší psychické i fyzické kondice. Vašimi rádci a pomocníky při cestě k lepším JÁ jsou odborníci s bohatými zkušenostmi ve svých oborech a zkušení trenéři a instruktoři. 

Od podobných zařízení se odlišujeme i příznivějšími cenami. U nás sice nenajdete nablýskanou recepci ani honosné a rozlehlé prostory, ale určitě pohodu a přátelskou atmosféru.

 

Reference našich klientů:

"Výborný, vyzkoušeno a jsme naprosto spokojení se servisem. Luxusní prostředí, špičková péče sestřičky a velmi osobní přístup Mgr. Tvrzníka!! Váhali jsme zda tyto peníze investovat, ale díky analýze techniky běhu a především laktátové křivce mi pan Tvrzník sestavil individuální trénink přímo pro mne a odhalil důvod, proč se nezlepšují naše běžecké výkony smiley Moc děkuji a vřele doporučuji toto testování!!"

J.Ž.

"Výsledkem roční spolupráce s paní doktorkou Bučkovou a magistrem Tvrzníkem bylo citelné snížení váhy a výrazné zlepšení fyzické kondice. Bez problémů jsem absolvoval běh na 10 km pod 65 minut nebo sprint triatlon za 2 hodiny. Díky fyzické únavě spím jako zabitý, lépe se cítím a sport se pro mě stal drogou, takže se těším na každou další tréninkovou dávku a překonanou metu."

J.J.

"Vždy jsem poměrně aktivně sportovala, ale přes veškerou snahu se mi nedařilo hubnout a při běhu jsem se spíš jen trápila. Díky vyšetření laktátové křivky dostalo moje běhání řád a hlavně mi byla doporučena správná metodika, do té doby jsem překvapivě běhala moc rychle a zbytečně se dřela. Nyní mi běh dělá skutečnou radost a mám 15 kilo dolesmiley."

M.B.

"Super přístup, vše je krásně přehledně vysvětleno. Přesně vím na čem stavět další tréninkový plán. Děkuji moc a rozhodně jsem u vás nebyla naposledy."

L.H.

"Byl jsem velmi potěšen Vaším přístupem. Z celé diagnostiky jsem měl velmi pozitivní dojem a dodala mi přínosné informace a energii tolik potřebnou pro další trénink."

L.Š.

"Velmi se mi u Vás líbilo, perfektní profesionální přístup, krásné prostředí, děkuji -mé nadšení si nemohu nechat pro sebe, tedy šířím kudy chodím, a s velikou radostí..."

M.P.

Celkové pocity ale byly velice kladné a Mgr. Aleš Tvrzník i sestřička byli velice milý a s profesionálním přístupem. Toto vyšetření pro mne mělo opravdu veliký přínos. Dozvěděl jsem se například svoji maximální tepovou frekvenci, složení těla (minerály, proteiny, tuky), laktátovou křivku, břišní analýzu, tělesný typ a mnoho dalších užitečných informací. Probrali jsme třeba také stravování a pitný režim před závody a po nich. Na závěr jsme konzultovali mé běžecké cíle a jak jich v rámci výsledků tohoto testování, co nejlépe dosáhnout. Již nyní se těším na podzimní testování a na srovnání výsledků.

M.K.

Jak doktor, tak sestřička byli milí a snažili se nám testování co nejvíc zpříjemnit a v mém případě se jim to rozhodně povedlo. V ordinaci jsem se cítila příjemně, nepřipadala jsem si jako u doktora. S výsledkem jsem naprosto spokojená.

K.C.

Přišel den „D“, kdy mě čekal zátěžový test. Jela jsem na tento test v rozpacích, protože jsem nevěděla, co mě čeká. Pás nevyhledávám, raději běhám v přírodě a nevěděla jsem, jak to zvládnu. Příchod do studia mě velmi oslovil. Prostředí a personál byly nad mé očekávání. Super přístup všech, krásné prostředí. Konzultace před vlastním testem mě uklidnila. Byla jsem vyzpovídána a šlo se na test. Nejdříve jsem na páse šla rychlejším tempem. Po 4 minutách se měnila rychlost na km do určitého maxima, které zvládnu. V některých chvílích mi do zpěvu nebylo. Byla jsem ale mile překvapená, že v průběhu testu bylo kladné hodnocení, povzbudivý přístup a snažila jsem se jít na max, ale né do úplného vyčerpání. Po 24 minutách mě vysvobodili a mohla jsem vydechnout. Po zhodnocení testu mi bylo vše krásně a přehledně vysvětleno. Nyní vím, kde ubrat, kde zabrat a jak docílit vlastních cílů. Za tento test jsem velmi ráda, jelikož teď vše půjde správným směrem a těším se na můj posun v běžeckém maratonu.

A.B.

Zátěžový test u Mgr. Aleše Tvrzníka ve Vital Praha byl po všech stránkách velký zážitek. Samotný test začal analýzou složení těla na speciálním přístroji. Váha, minerály, měkká tkáň bez tuku, tělesný tuk, celková energetická spotřeba a biologický věk. Výsledek - skládám se hlavně z vody, mohu se cítit o 5 let mladší a mám víc jíst. Pokračovalo se na běžeckém pásu. 8 běhů po 4 minutách s minutovou pauzou na odebrání kapilární krve z ušního lalůčku. První běh začal rychlostí 6 min/km a další se zrychlovaly až na 3:32 min/km. Normálně na pásu neběhám, a tak jsem byl překvapený, že jsem si vlastně udělal osobák na kilometr. Asi v půlce testu mi došla krev z levého ušního lalůčku a pro paní doktorku nastala bitva vydolovat alespoň kapku z pravého. Zvládla to skvěle a v testu se mohlo pokračovat. Pravda, do této chvíle jsem netušil, že z běžeckého tréninku bolí i uši. Ve výsledku jsem získal řadu důležitých informací - vím, kde mám laktátový práh, v jakém rychlostním a tepovém pásmu se pohybuji, když spaluji aerobně cukry, kdy se přesouvám do pásma smíšeného metabolismu a vyplynuly mi rychlosti a tepové frekvence pro jednotlivé typy zátěže. Asi jsem se do teď při tréninku trochu šetřil. Přínosné bylo i povídání o sportovní výživě a režimu s panem magistrem. 

J.J.

V sobotní dopoledne jsme se pak spolu s několika dalšími hvězdami sešli v pražské ordinaci, kde už na nás čekal pan doktor a taky běžecký pás. Nejdříve nám detailně vysvětlil celý princip testování, v jakých intervalech budeme na páse běhat a kolikrát, že nám mezitím budou odebírat krev, a taky že si přeměří skladbu tuků/svalů a jiných látek v těle. Následně na to už si mě měřili, vážili... a šlo se běhat. Každý interval představoval 4 minuty, pak 1 minuta přestávky, kdy mi brali krev. To celé čtyřikrát. Mezitím se měnila rychlost běhu, začali jsme na střední intenzitě a naopak poslední minuty jsem odběhla v max. rychlosti. No docela jsem se u toho zapotila. Nakonec s námi pan doktor prošel veškeré výsledky, jak z pásu, tak z měření skladby těla. Osobně mě výsledky překvapily, jelikož jsem zjistila, že běhám ve špatné „zóně“ a měla bych změnit základní tempo. Naopak příjemné bylo zjištění, že s poměrem svalů/tuků na tom nejsem tak špatně a odteď vím, jak na tom zapracovat, aby ty hodnoty byly ještě lepší. Upřímně musím říct, že testování pro mě bylo přínosné, hlavně i kvůli tomu, že budu moct sledovat, jak se bude moje forma v průběhu tréninků měnit a kam se za tu dobu posunu.

V.Š.