Pro koho jsou naše služby

 

Jste úplní začátečníci?

Nevadí, každý byl, nebo je někdy začátečník – a to ve všem v našem životě.....Podstatné je začít- udělat první krok a další zvládneme společně.

Chcete zhubnout?

Úprava váhy není jen záležitostí omezení příjmu kalorií, nebo snahy hýbat se do sebezničení – vyžaduje naopak velmi individuálně a odpovídajícím způsobem nastavený dlouhodobější program na základě výsledků funkční diagnostiky, ve kterém nesmí chybět kromě pohybu a rozumné úpravy jídelníčku i práce na psychické pohodě.

Necítíte se úplně spokojeni – psychicky i fyzicky?  Uvědomujete si, že by to chtělo nějakou změnu a hledáte způsob?

Důležité je změny  a  zlepšování provádět systematicky, s nějakým nastaveným, vyhovujícím, ale důsledným režimem. Většinou je účinné, ale i příjemné,  nejsme - li na to sami a máme -li někoho, kdo nám pomáhá i nás v tom správném sova smyslu „kontroluje“.

Máte už nějaké zkušenosti s pohybem,  vyzkoušeli jste řadu různých aktivit, ale nepodařilo se vám dosáhnout určených cílů?

Zjistíme příčinu a najdeme způsob, jakým se k cíli přiblížíte, nebo jej dosáhnete.

Chcete  svoji kondici ještě vylepšit  a stát se tak vyrovnanější a spokojenějším?

Vždy jsou možnosti, jak zlepšovat, upravovat svou celkovou kondici i psychickou pohodu a dál. „pracovat na sobě“ - to by měla být činnost, která nás provází celým životem, bez ohledu na věk.

Nevíte, který pohyb je pro vás nejvhodnější?

Volba pohybu a jeho dávek je opravdu individuální záležitost – ne každý pohyb danému člověku vyhovuje, baví ho a zvládne ho. Pomůžeme Vám najít ten, který Vás zaujme a bude Vám při něm i po něm fajn.

Chcete zlepšit způsob života, omezit nebo změnit nevýhodné strategie, reakce, návyky, zlepšit svou každodenní realitu?

Práce na sobě je komplexní úkon – měl by zahrnovat vše, co se nás týká – nic není málo důležité – a i na tomto přístupu včetně respektování vaší individuality je založena filosofie  našeho Centra.

Máte rádi pohyb, sportujete a chcete se dále zlepšovat?

Bez systematičtějšího přístupu se po určitém čase kondice a výkonnost stagnuje. Aby tomu tak nebylo, je potřeba pohybovou aktivitu realizovat na základě aktuálních výsledků funkční diagnostiky.