Poradenství v oblasti životního stylu

 

Životní styl je způsob, kterým člověk žije- týká se základních, ale velmi pro kvalitní život prospěšných věcí, jako je jídlo, pití, trávení pracovního a  osobního - volného času, tedy čas , který člověk propracuje, věnuje rodině a sám sobě.  Toto vše se zdá jako  jasné, jednoduché, nastavené okolnostmi, ve kterých se člověk nachází. Je to ale prostor, kde má většina lidí velké rezervy a ne vše, co je nastavené, opakující se a relativně „fungující“ je výhodné.

Člověk je bio – psycho – sociální jednotka, (má tělesnou i psychickou součást, fungující v sociálním prostředí) všechny jednotky mají své dílčí částečky a ty  spolu úzce  souvisí (můžeme také říct, že člověk funguje jako soustava „ozubených koleček“ do sebe zapadající – při poruše jednoho kolečka nefunguje správně ani celý systém).

Cílem poradenství, společné práce terapeuta a klienta je nalézt výhodnější způsoby, strategie v každodenních  úkonových stereotypech, v řešení problémů - menších i větších,  hledat rezervy v různých oblastech, které by pak zlepšily  kvalitu života klienta.

Pro efektivní práci na sobě – tak jak ji vnímáme ve Vitalu Praha – je důležité propojit psychickou i fyzickou aktivitu, správně rozložit síl, využít potenciály, ale také přijmout své chyby, nedostatky, umět  „hospodařit“sám se sebou.

Poradenství nabízíme v našich oblíbených balíčcích i v kombinaci s výživovým poradenstvím, určením tělesné skladby nebo vyšetření pohybového aparátu. Nedílnou součástí efektivní terapie je velmi často individuálně zaměřené cvičení      

 

CHCI ZHUBNOUT                 1.800,-                                             

Snažíte se aktivně zredukovat váhu a definitivně s kily navíc skoncovat? Mnoho lidí i přesto, že se pohybují, tak nehubnou. Vyzkoušejte náš balíček a my Vám ukážeme, že to skutečně jde. Balíček obsahuje úvodní rozhovor na téma dosavadního životního stylu s návrhem optimálního řešení včetně doporučení pohybové aktivity. Další součástí balíčku je vyšetření tělesné skladby, rozbor energetického příjmu a výdeje včetně návrhu úpravy stravovacího režimu.

Balíček obsahuje:

  • Poradenství v oblasti životního stylu
  • Určení tělesné skladby
  • Výživové poradenství

                 

NĚCO MĚ BOLÍ                        2.290,-

Máte problém s pohybovým aparátem, bolesti zad, hlavy, bolestivé svaly? V rámci balíčku zjistíme příčinu problému a navrhneme efektivní terapii. Jelikož často uvedené problémy souvisejí i s psychikou, je součástí balíčku i poradenství v oblasti životního stylu, jehož cílem je nalézt výhodnější strategie v každodenních  úkonových stereotypech a v řešení problémů. Balíček je podle potřeby samozřejmě možné rozšířit o další fyzioterapii nebo cvičení.

  • Poradenství v oblasti životního stylu
  • Vyšetření pohybového aparátu

 

BALÍČEK NA MÍRU

Rádi byste využili více služeb našeho centra a žádný z našich připravených balíčků Vám zcela nevyhovuje? Neváhejte nás oslovit a my Vám rádi připravíme balíček služeb na míru.