Běh

Nabízíme následující kombinace běžeckých služeb formou běžeckých balíčků

Trénujte správně, efektivně a bez rizika!

 

        BALÍČEK  PRO KAŽDÉHO BĚŽCE (1)          2.900,-               

Chcete mít jistotu, že běháte správně technicky, ve vhodných botách a optimálním tempem bez přetěžování Vašeho srdce vzhledem k Vašemu individuálnímu cíli = hubnutí nebo zlepšení kondice? Díky nejmodernějšímu bezdrátovému EKG se nám unikátně podařilo propojit vyšetření srdce s osvědčeným testem laktátové křivky na běžeckém trenažeru. Během jedné návštěvy tak získáte i velmi cenné informace pro řízení tréninku a současně vyloučíme i možná zdravotní rizika (kolaps oběhové soustavy, srdeční arytmie, infarkt myokardu). Ve spolupráci se zkušeným kardiologem zjistíme, na co vaše srdce má a co už je pro něj momentálně nadprahové zatížení. Doporučené tréninkové zóny vám sdělíme v hodnotách tepové frekvence, tempa a nově i výkonu ve wattech. Současně tak minimalizujete zdravotní riziko a maximalizujete účinnost tréninku. Správně řízený trénink by měl srdce přiměřeně posilovat a zlepšovat jeho funkci a ne ho opakovaně přetěžovat!

Vyšetření je vhodné pro všechny běžce bez rozdílu kondice, výkonnosti i věku! Doporučujeme ho především začátečníkům a osobám nad 40 let!

Balíček obsahuje:

 • Vyšetření laktátové křivky 
 • Klidové i zátěžové EKG, klidová spirometrie
 • Určení bezrizikových tréninkových zón                                                                                
 • Kontrola techniky běhu  - videoanalýza, délka a frekvence kroku, vertikální oscilace těžiště                                         
 • Určení tělesné skladby
 • Osobní konzultaci výsledků vyšetření -  "Zeptejte se na vše, co vás o běhání zajímá.

Výsledky vyšetření pomohou poměrně spolehlivě určit vaše skutečné tréninkové zóny tak, abyste trénovali skutečně efektivně. Díky posouzení techniky běhu eliminujete případné poškození zdraví. V neposlední řadě Vám doporučíme i správnou běžeckou obuv.

 

 

 BĚŽECKÝ BALÍČEK (2) ........... s tréninkovým plánem                      3.990,-                                                                                                                                          

Balíček služeb je určen začínajícím i pokročilejším běžcům, kteří již chtějí systematicky trénovat. Balíček obsahuje individuální tréninkový plán na tři měsíce, který vychází z výsledků funkčního vyšetření (laktátové křivky) a bere v úvahu Vaše osobní cíle (zvyšování kondice a výkonnosti, příprava na vybraný závod).

 

Balíček obsahuje:

 • Vyšetření laktátové křivky + klidová spirometrie                                                                                         
 • Určení tělesné skladby
 • Osobní konzultaci výsledků vyšetření
 • Individuální tréninkovýn plán na 3 měsíce (příklad plánu - pouze 2 týdny)

 

V případě, že budete mít zájem o další spolupráci, nabídneme Vám i cenově zvýhodněné podmínky pro její pokračování (retest laktátové křivky a aktualizace tréninkového plánu).

 

 

BĚŽECKÝ BALÍČEK (3) ....běh bez bolesti                 1.990,-                   

 

Balíček obsahuje:

 

 • Vyšetření pohybového ústrojí fyzioterapeutem
 • Kontrola techniky běhu - videoanalýza, délka a frekvence kroku, vertikální oscilace těžiště     
 • Analýza došlapu

 

Běh pro člověka mnohdy představuje vysoké zatížení pohybového aparátu. Aby nedocházelo k jeho poškození a zbytečným zdravotním problémům je potřeba běhat správně technicky. Balíček služeb vedle vyšetření pohybového aparátu zkušeným fyzioterapeutem obsahuje právě i analýzu techniky běhu. Balíček je vhodný jako prevence, ale i v případě, že vás již něco bolí, kdy se snažíme zjistit skutečnou příčinu problému a navrhnout opatření k jejímu odstranění.

 

BĚŽECKÝ BALÍČEK  (4) ....přizpůsobte výživu tréninku                2.900,-               

Balíček obsahuje:

 

 

Balíček je určen všem běžcům bez rozdílu výkonnosti, kteří chtějí vylepšit trénink nebo se jim nedaří hubnout. Doporučení vhodného stravovacího režimu vychází z výsledků vyšetření laktátové křivky (určení tréninkových zón) na běžeckém trenažeru, z analýzy tělesné skladby a z dosavadních stravovacích zvyklostí s ohledem k osobní kondici a cíli. Vyšetření trvá přibližně dvě hodiny.

 

BĚŽECKÝ BALÍČEK  (5) ....běhejte komfortně               2.900,-             

Balíček obsahuje:

 

Aby při běhu nedocházelo k přetěžování pohybového aparátu a zbytečným zdravotním problémům je potřeba běhat správně technicky. Balíček obsahuje analýzu techniky běhu i dokroku, doporučení vhodné běžecké obuvi a za zvýhodněnou cenu i modelaci ortopedických stélek Formthotics na míru. Balíček je vhodný jako prevence, ale i v případě, že vás již něco bolí.

BALÍČEK NA MÍRU

Rádi byste využili více služeb našeho centra a žádný z našich připravených balíčků Vám zcela nevyhovuje? Neváhejte nás oslovit a my Vám rádi připravíme balíček služeb na míru.

  Vystavíme Vám dárkový poukaz na jméno!